Witamy na nowej stronie rocznika ŁAF 2009

Witam, rodziców na nowej stronie ŁAF rocznika 2009 która będzie poświęcona typowo informacją związanym z reprezentacją rocznika 2009.

Po wstępnej selekcji została wybrana grupa chłopców którzy zostali zakwalifikowani na treningi którę zaczniemy juz na wiosnę prawdopodobnie pod koniec marca w zależności od pogody. Teraz jest ustalany plan ale treningi planujemy aby odbywały się w poniedziałki i środy. Obecnie treningi dla całej grupy będą odbywać się w środy o g.1830 na hali na Brukowej 22.

Chłopcy będą od kwietnia występować w rozgrywkach ŁZPN, obecnie w związku ze zmianami szkolenia w PZPN dla tej grupy wiekowej będą odbywać się turnieje co weekendowe lub co dwa tygodnie ,będziemy grać na dwa zespoły ale  nie mamy jeszcze informacji od związku odnosnie terminarza.

Zawodnicy którzy nie grali w poprzedniej rundzie muszą zrobić badania ogólne ( morfologia krwi, mocz, ob, ekg ) pózniej będziemy umawiać Panią doktor która będzie podpisywać zaświadczenia o zdolności do gry, można równiez samemu uzyskać takie zaświadczenie jeśli ktoś ma taką możiwość.

Najbliższe plany turniejowe jakie mamy :

5 marca niedziela - Turniej ŁAF Zina Cup na Wici 45, my jesteśmy organizatorem , będziemy występować na dwie drużyny więc będą powołani wszyscy zawodnicy.

18-19 marca - Turniej w Skierniewicach , dwudniowy , będziemy wystepować jedną drużyną , będzie powołana określona liczba zawodników na ten turniej.

Oprócz treningów w okresie letnim odbędzie się również Obóz we Władysławowie w dniach 16.07-23.07.

W związku z tym że zawodnicy mają dopiero 8 lat i dużo osób jeszcze w związku z wiekiem nie puści dzieci na obóz, chcemy zoorganizować dodatkowo obóz stacjonarny dla kadr roczników 2009 i 2008 na Wici , obóz będzie tylko dla dzieci z kadr roczników 2009 i 2008 , będzie robiony w formie półkoloni, dwa treningi dziennie plus atrakcje, wstępny termin to druga połowa sierpnia,turnus 5 dniowy, będziemy wkrótce poruszać ten temat.

Na początku nowego okresu treningowego odbędzie się zebranie ogólne z trenerami i koordynatorem.

Kadra zawodników:

1. Bartkowski